ردیاب آهنربایی

ردیاب سیمی و یا آهنربایی: کدام مناسب تر است؟

دستگاه های ردیابی GPS مزایای زیادی برای تجارت و همچنین استفاده شخصی دارند. انواع ردیاب های GPS امروزه در بازار موجود است و انتخاب گسترده اغلب باعث سردرگمی مصرف کننده می شود. یک سؤال ساده که هنگام تصمیم گیری برای دستگاههای ردیابی GPS برای موتور سیکلت یا اتومبیل به وجود می آید ، انتخاب بین ردیاب سیمی و ردیاب آهنربایی است. بگذارید نگاهی دقیق به این دو گزینه بیندازیم.

دستگاه های ردیابی آهنربایی: ردیاب های سیمی ممکن است برای بسیاری از افراد ، چه در شغل و چه برای استفاده شخصی ، عالی باشند. ردیاب های آهنربایی برای کسانی که نیاز به ردیابی بیش از یک وسیله نقلیه دارند ، راه حل انعطاف پذیرتری ارائه می دهند. این که آیا شما دو وسیله نقلیه دارید اما در هر زمان فقط از یکی از آنها استفاده می کنید، یا می خواهید یک دوچرخه یا اشیاء متحرک دیگر را ردیابی کنید ، یک ردیاب آهنربایی می تواند به شما امکان دهد بدون نیاز به خرید اضافی ، از هر شیء مورد نظر محافظت و ردیابی کنید بدون اینکه نیاز داشته باشید شیء یا فرد موردنظر را در همان زمان تعقیب کنید. ردیاب آهنربایی گزینه ای مناسب برای تست توانایی های رانندگی رانندگان نوجوان و برای رانندگانی است که خیلی به آنها اعتماد ندارند. از این وسیله می توان برای اطمینان از امنیت وسیله نقلیه هنگام خاموش بودن در جاده نیز استفاده کرد.

ردیاب آهنربایی

دستگاههای ردیابی جی پی اس سیمی: با افزایش سرقت وسایل نقلیه بنابراین، شما نیاز به محافظت از وسیله نقلیه خود را دارید و به همان سادگی نیست بلکه فقط به شما اطمینان می دهد که آن را قفل کرده اید و زنگ خطر را کار می کنید. این روزها ، امکان ردیابی وسیله نقلیه از راه دور از تلفن هوشمند یا تبلت ، راهی عالی برای اطمینان از اینکه همیشه از مکان وسایل نقلیه خود مطلع هستید ، چه در بیرون از خانه شما باشد و چه در یک پارکینگ شلوغ. این نوع ردیاب معمولی ترین نوع است که در سیستم الکتریکی وسیله نقلیه نصب شده و نیازهای ردیابی زیادی را ارائه می دهد. این رایج ترین نوع ردیابی است که در مدیریت ناوگان مورد استفاده قرار می گیرد و در آنجا می توان با استفاده از تلفن های هوشمند ، تبلت یا رایانه ، تعداد خودروها را کنترل کرد. ردیاب های سیمی سخت GPS را می توان با سهولت نصب کرد و حتی در صورت قطع برق وسیله نقلیه می توان کارآیی لازم برای ردیابی دستگاه ها انجام داد.

اگر به دنبال خرید ردیاب هستید ، ممکن است وجود گزینه های مختلف برای انتخاب دستگاه مناسب را کمی گیج کننده بدانید. بسیاری از افراد تصور می كنند كه همه ردیاب ها تقریباً مشابه هستند اما تحقیقات خود را در مورد مزایای هر نوع ردیاب انجام می دهند و مطمئناً به این نتیجه می رسید كه همه آنها برای نیازهای شما مناسب نیستند. بعضی از آنها کشورهای مختلف را تحت پوشش خود قرار می دهند، در حالی که در بعضی مدل های دیگر پوشش دهی به صورت بین المللی است و می توانند در کشورهای مختلف مورد استفاده قرار بگیرند.

Leave a Comment